SKLZ Lightweight Control Basketball, malý basketbalový míč lehký

Kód: LHT-CT-BBALL
4 hodnocení
Značka: SKLZ
779 Kč 643,80 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tréninkem s SKLZ Lightweight Control Basketball vylepšujete rychlost a povědomí při driblingu, protože míč skáče rychleji. Kromě toho zvyšujete cit a kontrolu nad míčem.

  • Lehký míč zvyšuje rychlost driblingu tím, že způsobuje rychlejší reakce mezi dopady
  • Zlepšuje povědomí a kontrolu a zároveň získáte lepší pocit z míče
  • SKLZ Lightweight Control Basketball zlepšuje účinnost driblovacích cviků
  • Je vhodný pro vnitřní a venkovní použití

 

Silnější zápěstí a předloktí činí silnějšího hráče

SKLZ Lightweight Control Basketball je nezbytným doplňkem k serioznímu tréninku s obručemi. Je ideální pro zesílení prstů, zápěstí a předloktí pro větší kontrolu při manipulaci s míčem a nahrávání, spolu s tím, že jste silnější na hřišti.

Lepší manipulace = více her

Lepší manipulace s míčem má pozitivní dopad na téměř všechny aspekty hry. SKLZ Lightweight Control Basketball je navržen tak, aby byl stejný jako regulérní míč, avšak lehčí váha je perfektní pro cviky s ovládáním míče a téměř jakékoliv jiné cviky se střelbou. Výsledkem je zlepšení dovedností v oblasti držení míče a celkových schopností hráče.

Hrajte v hale nebo venku

SKLZ Lightweight Control Basketball je vyroben z vysoce kvalitní syntetické kůže, díky níž máte familiární pocit. Je odolný, vydrží dlouho a je vhodný pro trénink jak uvnitř tak venku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

 

Zapojte se do vývoje nejlepších tréninkových pomůcek na světě i vy!

Společnost SKLZ je natolik inovativní, že vyzývá všechny trenéry i sportovce, aby se podíleli na vývoji nových tréninkových pomůcek pro zvýšení sportovního výkonu. Máte geniální myšlenku? Obraťte se na nás a my Vás spojíme přímo s týmem vývojářů ze SKLZ!