SKLZ Universal Anchor, cvičební kotva

Kód: SWVD-ANCR-04
3 hodnocení
Značka: SKLZ
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální kotva SKLZ Universal Anchor otevírá nové možnosti tréninku doma. Dříve jste potřebovali hromadu závaží, teď je tu pevná a variabilní kotva pasující na každé dveře a pro mnoho různých cvičení. V kombinaci s různými odpory tréninkových kabelů a ostatních součástí řady SKLZ Slide-Lock lze vytvořit funkční tréninkový systém bez omezení pohybu.

  • Přeměňte dveře a tyče na kotvící body Vašeho tréninku
  • Rotace 360 ° nabízí plný rozsah pohybu
  • Může být použit se všemi kompatibilními a vyměnitelnými pomůckami z řady SKLZ Slide-Lock ™
  • Pro optimální trénink lze tuto univerzální kotvu kombinovat s tréninkovými kabely SKLZ, duálními rukojeťmi, univerzálními manžetami nebo produktem Chop Bar

 

Smyčka nebo podélně

Univerzální kotva je vyrobena pevně a umožňuje Vám připojit kabely podélně nebo smyčkou pro větší variabilitu Vašeho tréninku.

Nejlepší ve všech směrech

Technologie otáčení 360 ° této univerzální kotvy umožňuje bezproblémové otáčení kabelů, a tím následovat přirozené pohyby těla a nikdy neomezovat Váš trénink.

Kompatibilní a připravena k tréninku

Postavená tak, aby byla kompatibilní s výcvikovými kabely a dalšími produkty řady Slide-Lock, je tato pomůcka kotevním prostředkem Vašich tréninků, ať jste kdekoliv. Připojte jej ke dveřím nebo sloupům a vytvořte tak kotevní bod pro Vaše tréninky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

Zapojte se do vývoje nejlepších tréninkových pomůcek na světě i vy!

Společnost SKLZ je natolik inovativní, že vyzývá všechny trenéry i sportovce, aby se podíleli na vývoji nových tréninkových pomůcek pro zvýšení sportovního výkonu. Máte geniální myšlenku? Obraťte se na nás a my Vás spojíme přímo s týmem vývojářů ze SKLZ!