Posilovací gumy Thera-Band 2 m

Nejprodávanější

Posilovací guma Thera Band, 2m, zelená silná
 
199 Kč
Posilovací guma Thera Band, 2m, žlutá slabá
 
184 Kč
8 položek celkem
Posilovací guma Thera Band, 2m, žlutá slabá
184 Kč
Kód: 12988
Posilovací guma Thera Band, 2m, červená středně silná 12763 Kód: 12763
Posilovací guma Thera Band, 2m, zelená silná
199 Kč
Kód: 12764
Posilovací guma Thera Band, 2m, modrá extra silná
209 Kč
Kód: 12765
Posilovací guma Thera Band, 2m, černá speciálně silná Kód: 12989
Posilovací guma Thera Band, 2m, stříbrná super silná Kód: 501701
Posilovací guma Thera Band, 2m, zlatá maximálně silná
499 Kč
Kód: 501801
Posilovací guma Thera Band, 2m, béžová velmi slabá Kód: 501101

Posilovací gumy Thera-Band 2 m na Rehasport.cz

Posilovací gumy Thera-Band 2 metry se prodávají ve více stupních odporu. Jde o víceúčelovou cvičební a rehabilitační pomůcku. Posilovací gumy Thera-Band se používají k posilování oslabených svalů, k protahování a k zvyšování kloubního rozsahu. Dvoumetrové balení Thera-Band je nejuniverzálnější a nejpoužívanější posilovací gumou v České republice.

Posilovací gumy Thera-Band máme skladem v centrálním distribučním skladu v Říčanech. Objednané zboží si můžete nechat zaslat na Vámi uvedenou adresu nebo si ho osobně vyzvednout ve výdejním místě centrálního distribučního skladu v Říčanech. Vaším nákupem posilovací gumy na Rehasport.cz to pro nás nekončí. Snažíme se Vám pomáhat i nadále. Proto pro Vás připravujeme různé videonávody s posilovacími gumami Thera-Band. Stejně tak jsme Vám kdykoliv v pracovní době k dispozici na telefonu nebo e-mailu, které naleznete v kontaktech.

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití Thera-Bandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané Thera-Band Academy, přináší moderní pojetí a Thera-Band představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími cvičebními pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik.