Posilovací gumy Thera-Band 2 m

Nejprodávanější

Posilovací guma Thera Band, 2m, zelená silná
 
199 Kč
Posilovací guma Thera Band, 2m, žlutá slabá
 
184 Kč
8 položek celkem
Posilovací guma Thera Band, 2m, žlutá slabá
184 Kč
Kód: 12988
Posilovací guma Thera Band, 2m, červená středně silná 12763 Kód: 12763
Posilovací guma Thera Band, 2m, zelená silná
199 Kč
Kód: 12764
Posilovací guma Thera Band, 2m, modrá extra silná
209 Kč
Kód: 12765
Posilovací guma Thera Band, 2m, černá speciálně silná Kód: 12989
Posilovací guma Thera Band, 2m, stříbrná super silná Kód: 501701
Posilovací guma Thera Band, 2m, zlatá maximálně silná
499 Kč
Kód: 501801
Posilovací guma Thera Band, 2m, béžová velmi slabá Kód: 501101

Posilovací gumy Thera-Band 2 m na Rehasport.cz

Posilovací gumy Thera-Band 2 metry se prodávají ve více stupních odporu. Jde o víceúčelovou cvičební a rehabilitační pomůcku. Posilovací gumy Thera-Band se používají k posilování oslabených svalů, k protahování a k zvyšování kloubního rozsahu. Dvoumetrové balení Thera-Band je nejuniverzálnější a nejpoužívanější posilovací gumou v České republice.

Posilovací gumy Thera-Band máme skladem v centrálním distribučním skladu v Říčanech. Objednané zboží si můžete nechat zaslat na Vámi uvedenou adresu nebo si ho osobně vyzvednout ve výdejním místě centrálního distribučního skladu v Říčanech. Vaším nákupem posilovací gumy na Rehasport.cz to pro nás nekončí. Snažíme se Vám pomáhat i nadále. Proto pro Vás připravujeme různé videonávody s posilovacími gumami Thera-Band. Stejně tak jsme Vám kdykoliv v pracovní době k dispozici na telefonu nebo e-mailu, které naleznete v kontaktech.

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití Thera-Bandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané Thera-Band Academy, přináší moderní pojetí a Thera-Band představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími cvičebními pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení