Jednorázový rašelinový zábal

2 položek celkem
Jednorázový rašelinový zábal 30 x 40 cm, 10 ks Kód: 101003
Jednorázový rašelinový zábal 30 x 40 cm, 40 ks Kód: 10100340

Jednorázové rašelinové zábaly jsou velice často využívaným a oblíbeným druhem léčby nazývané lokální termoterapie. Tato terapie využívá rašelinové zábaly především díky léčivému účinku jejich přírodního zdroje. Hlavní výhodou jednorázového zábalu je pomalejší a tím také postupnější uvolňování tepla z rašelinových zábalů. Jednorázový rašelinový zábal je vhodné aplikovat po vyšetření a vyhodnocení zdravotního stavu s vaším lékařem. Jednorázové rašelinové zábaly mají většinou teplotu cca 44 °C a působí svým pacientům okamžitou úlevu od bolesti a rapidně zlepšují pohyblivost.

Rašelinový zábal je jedna z nejpopulárnějších tepelných terapií vůbec. Při této proceduře lze dosáhnout maximální relaxace, uvolnění a detoxikace těla. Jednorázový rašelinový zábal má blahodárné účinky na pokožku a na svaly, rašelina obsahuje velké množství minerálních a organických látek, které se do těla dostávají prostřednictvím tepla.


Jednorázový rašelinový zábal na RehabilitačníPomůcky.cz

 V naší nabídce naleznete pouze kvalitní jednorázové rašelinové zábaly. Rašelinové zábaly používají špičkoví terapeuté z lázeňských provozů. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi vám s výběrem jednorázového rašelinového zábalu poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na +420 602 371 321.