Jednorázový rašelinový zábal

Nejprodávanější

2 položek celkem

Využití jednorázových rašelinových zábalů

Jednorázové rašelinové zábaly jsou velice často využívaným a oblíbeným druhem léčby nazývané lokální termoterapie. Tato terapie využívá rašelinové zábaly především díky léčivému účinku jejich přírodního zdroje. Hlavní výhodou jednorázového zábalu je pomalejší a tím také postupnější uvolňování tepla z rašelinových zábalů. Jednorázový rašelinový zábal je vhodné aplikovat po vyšetření a vyhodnocení zdravotního stavu s Vaším lékařem. Jednorázové rašelinové zábaly mají většinou teplotu cca 44 °C a působí svým pacientům okamžitou úlevu od bolesti a rapidně zlepšují pohyblivost.

Rašelinový zábal je jedna z nejpopulárnějších tepelných terapií vůbec. Při této proceduře lze dosáhnout maximální relaxace, uvolnění a detoxikace těla. Jednorázový rašelinový zábal má blahodárné účinky na pokožku a na svaly, rašelina obsahuje velké množství minerálních a organických látek, které se do těla dostávají prostřednictvím tepla.

Jednorázový rašelinový zábal na Rehasport.cz

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní jednorázové rašelinové zábaly. Rašelinové zábaly používají špičkoví terapeuté z lázeňských provozů. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem jednorázového rašelinového zábalu poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na +420 602 371 321.