Loop Thera-Band

Nejprodávanější

Thera-Band Loop 7,6 x 30,5 cm, zelená, silná
 
248 Kč
Thera-Band Loop 7,6 x 30,5 cm, modrá, extra silná
 
248 Kč
5 položek celkem
Thera-Band Loop 7,6 x 30,5 cm, červená, středně silná Kód: 20821
Thera-Band Loop 7,6 x 30,5 cm, modrá, extra silná
248 Kč
Kód: 20841
Thera-Band Loop 7,6 x 30,5 cm, zelená, silná
248 Kč
Kód: 20831
Thera-Band Loop 7,6 x 30,5 cm, žlutá, slabá
248 Kč
Kód: 20811

Loop Thera-Band na Rehasport.cz

Thera-Band Loop je klasická elastická posilovací guma Thera-Band, které je spojena do speciální smyčky. Tento produkt je vhodný ke cvičení a posilování spodní i horní části těla. Jde o velice efektivní způsob jak zlepšit rovnováhu a posílit svaly včetně problematických partií jako jsou hýždě a stehna. Smyčka je vhodná jak pro cvičení vestoje, tak vleže. Ideálně ji využijete pro účely rehabilitace, při formování postavy, při domácí cvičení a posilování. Smyčka na cvičení Thera-Band Loop je dostupná ve čtyřech barevně odlišených stupních tuhosti. Od žluté, tedy nejslabší až po extra silnou modrou. Stupně jsou navrženy tak, aby splňovaly individuální požadavky uživatele, a zároveň lze podle nich plynule postupovat v rámci progresivního systému tréninku.

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní Loop Thera-Band. Loop Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak je vhodný například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití Thera-Bandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané Thera-Band Academy, přináší moderní pojetí a Thera-Band představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími cvičebními pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik.