Loop Thera-Band

Nejprodávanější

Thera-Band Loop 7,6 x 30,5 cm, zelená, silná
 
248 Kč
Thera-Band Loop 7,6 x 30,5 cm, modrá, extra silná
 
248 Kč
5 položek celkem
Thera-Band Loop 7,6 x 30,5 cm, červená, středně silná Kód: 20821
Thera-Band Loop 7,6 x 30,5 cm, modrá, extra silná
248 Kč
Kód: 20841
Thera-Band Loop 7,6 x 30,5 cm, zelená, silná
248 Kč
Kód: 20831
Thera-Band Loop 7,6 x 30,5 cm, žlutá, slabá
248 Kč
Kód: 20811
Thera-Band Stretch Strap, univerzální posilovací smyčky Kód: 11659

Loop Thera-Band na Rehasport.cz

Thera-Band Loop je klasická elastická posilovací guma Thera-Band, které je spojena do speciální smyčky. Tento produkt je vhodný ke cvičení a posilování spodní i horní části těla. Jde o velice efektivní způsob jak zlepšit rovnováhu a posílit svaly včetně problematických partií jako jsou hýždě a stehna. Smyčka je vhodná jak pro cvičení vestoje, tak vleže. Ideálně ji využijete pro účely rehabilitace, při formování postavy, při domácí cvičení a posilování. Smyčka na cvičení Thera-Band Loop je dostupná ve čtyřech barevně odlišených stupních tuhosti. Od žluté, tedy nejslabší až po extra silnou modrou. Stupně jsou navrženy tak, aby splňovaly individuální požadavky uživatele, a zároveň lze podle nich plynule postupovat v rámci progresivního systému tréninku.

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní Loop Thera-Band. Loop Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak je vhodný například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem poradíme na naší zákaznické lince 800 200 900.

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití Thera-Bandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané Thera-Band Academy, přináší moderní pojetí a Thera-Band představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími cvičebními pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení