Posilovací gumy Thera-Band 2,5 m

4 položek celkem
THERA-BAND posilovací guma 2,5 m s obalem, žlutá, slabá
319 Kč
Kód: 12192
THERA-BAND posilovací guma 2,5 m s obalem, červená, středně silná Kód: 12193
THERA-BAND posilovací guma 2,5 m s obalem, zelená, silná
319 Kč
Kód: 12194
THERA-BAND posilovací guma 2,5 m s obalem, modrá, extra silná
319 Kč
Kód: 12195

Posilovací gumy Thera-Band 2,5 m na Rehasport.cz

Posilovací gumy Thera-Band 2,5 metru se prodávají ve 4 stupních odporu. Žlutá: slabá, červená: středně silná, zelená: silná a modrá: extra silná. Jde o víceúčelovou cvičební a rehabilitační pomůcku. Posilovací gumy Thera-Band se používají k posilování oslabených svalů, k protahování a k zvyšování kloubního rozsahu. Toto balení se prodává s praktickým cestovním obalem. Videonávody s posilovacími gumami Thera-Band naleznete zde.

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní posilovací gumy Thera-Band. Posilovací gumy Thera-Band používají špičkoví terapeuté a instruktoři fitness. Stejně tak jsou vhodné například pro domácí použití. Rádi Vám s výběrem posilovacích gum poradíme v našich prodejnách nebo telefonicky na zákaznické lince 800 200 900.

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití TheraBandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané TheraBand Academy, přináší moderní pojetí a TheraBand představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími cvičebními pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik. Více informací o kurzu zde.