SKLZ Balance Pad, balanční podložka 46 cm x 39 cm

Kód: PERF-BLC-001
6 hodnocení
Značka: SKLZ
1 819 Kč 1 503,31 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přidejte sílu destabilizace k tréninku, abyste zvýšili svou tělesnou sílu a vybudovali rovnováhu. SKLZ Balance Pad nutí Vaše tělo reagovat tím, že využíváte nohy, kotníky a svaly dolních končetin. Pomáhá při budování síly, stabilizuje atletický výkon, vyrovnává pohyb a zotavuje ze zranění.

  • Destabilizující vlastnosti zvyšují vyváženost a trénink tělesné síly 
  • Ideální pro cviky ve stoje nebo v sedě, stejně jako pro rehabilitační cvičení
  • Texturovaný a protiskluzový povrch 
  • Snadno se čistí, voděodolný
  • SKLZ Balance Pad měří 46 cm x 39 cm

Budujeme na nestabilitě

Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak vybudovat rovnováhu a svaly nohou, chodidel a kotníku, je doplnit destabilizaci do Vašeho tréninku. SKLZ Balance Pad byl navržen tak, aby pomáhal vytvářet a zvyšovat svalovou paměť zahrnutou v rovnováze, koordinaci a rychlé reakci.

Stát, sedět nebo se zotavit

SKLZ Balance Pad je navržen pro použití ve stoje, v sedě nebo k rehabilitaci poranění chodidla, kotníku nebo nohou. SKLZ Balance Pad je klíčovou pomůckou pro každého sportovce, který se spoléhá na tělesnou sílu, rovnováhu a koordinaci ve svém sportu.

Lehký a snadno se čistí

Vysoce stlačený, hladce tvarovaný povrch zaručuje trvanlivost. Speciální pěna s uzavřenými buňkami umožňuje, aby Balance Pad udržel dobré tlumící vlastnosti. Je nepropustný a lze jej velmi snadno umýt a udržovat čistý. Je neklouzavý a nebude způsobovat poškození nebo tření kůže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

Zapojte se do vývoje nejlepších tréninkových pomůcek na světě i vy!

Společnost SKLZ je natolik inovativní, že vyzývá všechny trenéry i sportovce, aby se podíleli na vývoji nových tréninkových pomůcek pro zvýšení sportovního výkonu. Máte geniální myšlenku? Obraťte se na nás a my Vás spojíme přímo s týmem vývojářů ze SKLZ!