SKLZ Official Weight Control Basketball, basketbalový míč střední

Kód: OFF-CT-BBALL
4 hodnocení
Značka: SKLZ
889 Kč 734,70 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky menší velikost basketbalového míče SKLZ Official Weight Control Basketball se zlepšuje kontrola nad míčem a svalová paměť. Míč je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

  • Zlepšuje manipulaci s míčem prostřednictvím povědomí ovládání míče
  • Zlepšuje účinnost driblingových cviků
  • Vysoce kvalitní, syntetická kůže, vhodná pro vnitřní i vnější použití
  • Míč má obvod 56,5 cm

Silnější zápěstí a předloktí činí hráče silnějším

SKLZ Official Weight Control Basketball je nezbytným doplňkem k tréninku s obručemi. Je ideální pro zesílení prstů, zápěstí a předloktí pro větší kontrolu při manipulaci s míčem a nahrávání, což Vás dělá silnějším na hřišti.

Lepší manipulace = více her

Lepší manipulace s míčem má pozitivní dopad na téměř všechny aspekty hry. SKLZ Official Weight Control Basketball je navržen tak, aby byl stejný jako regulérní míč, avšak jeho váha je perfektní pro cviky s ovládáním míče a téměř jakékoliv jiné cviky se střelbou. Výsledkem je zlepšení dovedností v oblasti držení míče a celkových schopností hráče.

Hrajte v hale nebo venku

SKLZ Official Weight Control Basketball je vyroben z vysoce kvalitní syntetické kůže, jež Vám dodává důvěrný pocit. Je odolný, dlouho vydrží a je vhodný pro trénink jak uvnitř, tak venku.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

 

Zapojte se do vývoje nejlepších tréninkových pomůcek na světě i vy!

Společnost SKLZ je natolik inovativní, že vyzývá všechny trenéry i sportovce, aby se podíleli na vývoji nových tréninkových pomůcek pro zvýšení sportovního výkonu. Máte geniální myšlenku? Obraťte se na nás a my Vás spojíme přímo s týmem vývojářů ze SKLZ!