cosiMed masážní svíčka Benátská noc - 40 g

Kód: 01.82.40
3 hodnocení
Značka: cosiMed
348 Kč 287,60 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

cosiMed masážní svíčka Benátská noc - 40 g je luxusní masážní prostředek, obsahující jen ty nejkvalitnější ingredience, jako je kokosový olej, aloe vera a včelí vosk. Všechny tyto složky při masáži zároveň pečují o pokožku klienta. Masáž pomocí masážní svíčky cosiMed Benátská noc je unikátním zážitkem a to nejen kvůli příjemné masáži, ale také díky vůni jež vás zavede do romantických končin severní Itálie, která se uvolňuje zatímco hoří knot svíčky a zároveň také kvůli příjemné teplotě masážního vosku a rozpuštěného oleje. Vůně Benátská noc vás okouzlí a odvane vaše starosti všedního života pryč. Zavřete oči a užijte si výlet do Benátek.

Masážní vosk se musí nejprve rozpustit, proto je dobré svíčku zapálit zhruba deset minut před příchodem klienta. Nejenže se rozpustí potřebné množství vosku a oleje, ale svíčka zároveň provoní celou místnost a pomůže tak navodit relaxační atmosféru. Masážní směs je vhodné aplikovat nejprve na ruce maséra a až poté ho nechat ztéct na klienta, předejdete tak nepříjemnému tepelnému šoku. Po masáži lze masážní svíčku uhasit přiklopením uzávěru. Jedna cosiMed masážní svíčka Benátská noc - 40 g lze použít až na dvě celotělové masáže.

Zakoupit lze také velké prodejní balení, které obsahuje 18 svíček, od každé vůně tři kusy. Jde o ideální variantu svíček cosiMed v prodejním balení přímo pro Váš pultový prodej.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Masáže a wellness
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: