SKLZ Hydro-Roller, láhev na vodu v masážním válečku

Kód: PERF-HYDRO-006
7 hodnocení
Značka: SKLZ
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfektní kombinace pro každého, kdo sportuje na cestách. Ať už na soutěžích, turnajích nebo jiných outdoorových aktivitách. S mini pásy se můžete optimálně zahřát a připravit se na sport. Mezitím vám Hydro Roller pomáhá dostatečně pít a po tréninku masírovat svaly.

Před cvičením optimálně zahřejte svaly - bez ohledu na to, kde jste. Současně můžete použít fasciový válec jako nápojovou láhev. Válcováním odtraňujete bolest a zkracujete fázi regenerace. Dvě funkce v jednom provedení - Hydro-válec.

 

Pěnová role pro udržení pružné a zdravé tkáně

Pěna s vysokou hustotou pro účinnější masáž a uvolnění spoušťových bodů

Láhev z ušlechtilé oceli, která se nepromáčkne ani nerozdrtí

Pohodlná konstrukce snižuje množství odpadu a množství předmětů v tašce

Uchovává 828 ml tekutiny

 

Vodní láhev sportovce

Nemusíte být světový sportovec, abyste věděli, že správná hydratace je klíčem k vašemu tělu a výkonu. Hydro-Roller kombinuje tekutiny, které potřebujete k udržení hydratovaných a pružných svalů  s robustním pěnovým válečkem navrženým tak, aby promasíroval všechny správné body.

 

Vaše tělo vám bude děkovat před, během a po tréninku

Hustá pěna Hydro-Roller a tělo z nerezové oceli poskytují perfektní kombinaci pro zahřívání svalů, kloubů a šlach před tréninkem nebo hrou. Po tréninku použijte láhev pro uvolnění bodů a masáž, abyste snížili bolesti a čas zotavení.

 

Hydration + Rolling na cesty

Zůstaňte hydratovaní a udržujte zdravou tkáň během tréninku, hry a na nebo cestách. Hydro - válec je nepropustný a konstruovaný pro snadné balení. Perfektně se vejde do Vašeho batohu nebo tréninkového vaku, Hydro - roller je nejlepším společníkem sportovce.

Návod v angličtině

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora 1.8.2018 17:55
Nejlepší věcička do fitka! :-)
Odpovědět